milosz napisał(a):

Jasne można się wydurniać, toż mamy wolność słowa. Tyle że ten poligon doświadczalny to jest przed przyszłorocznymi meczami w el. do LM. W lidze niczego się nasi kopacze juz nie nauczą, w LE owszem tak, podobnie trener jak i Stan mogą wyciągnąć właściwe wnioski co do przydatności poszczególnych piłkarzy i kto tego nie widzi jest ślepy jak kret.
_______________________
PS. I nie 15 min. dobrej gry tylko 30min. mało ale to jest ten kierunek którym należy podążać.
|
Ja bym wolał, żeby się jednak czegoś nauczyli np.
- wygrywać regularnie mecze, na przynajmniej na Reymonta,
- strzelać w tej naszej buraczanej lidze choćby w co drugim meczu dwie bramki,
itd.
Ślepym jak kret, ale braki które wczoraj było widać to i bez eliminacji do LM i bez LE widziałem.
A jak się nie nauczą grać w naszej lidze, to z tymi przyszłorocznymi eliminacjami do LM to może być jak z tym indykiem co myślał o niedzieli...