sergio napisał(a):

Znowu kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Czy ja gdzies napisalem że skandowałem Patryk Małecki?
Twoim postem pokazałeś że zachowujesz sie podobnie jak Patryk i dzielisz kibicow na tych normalnych czyt. gwiżdżących na niego i debili co śpiewali jego nazwisku.
Po drugie jak uwazasz że zaśpiewanie Patry Małecki rowna się z przyjściem na stadion dla niego to jak to napisałeś ładnie... nie mam pytań
|
Otóż to! Mnie chodzi o poziom jaki jest w tym temacie i Ty jako moderator powinieneś szczególnie o tym wiedzieć. Po tym jak wyzwałeś kibiców Wisły DEBILAMI powinieneś sam siebie zbanować.