Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13847
Stary 16.09.2011, 12:36
sergio napisał(a):Wyświetl post
Znowu kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Czy ja gdzies napisalem że skandowałem Patryk Małecki?

Twoim postem pokazałeś że zachowujesz sie podobnie jak Patryk i dzielisz kibicow na tych normalnych czyt. gwiżdżących na niego i debili co śpiewali jego nazwisku.

Po drugie jak uwazasz że zaśpiewanie Patry Małecki rowna się z przyjściem na stadion dla niego to jak to napisałeś ładnie... nie mam pytań
Otóż to! Mnie chodzi o poziom jaki jest w tym temacie i Ty jako moderator powinieneś szczególnie o tym wiedzieć. Po tym jak wyzwałeś kibiców Wisły DEBILAMI powinieneś sam siebie zbanować.
Odpowiedz cytując