CH. napisał(a):

Kto naopowiadał tych bzdur? pewnie ciota Jawor.. czy klub w końcu zacznie bronić swoich piłkarzy? Jawor ze swoimi 3 tyś na miesiąc gówno zdziała. Wisłę stać na dobrego adwokata który powinien ujebać w końcuu tego gościa. Przypieprza się non stop do Wisły (już kilka pocisków ze strony Stowarzyszenia Kibiców dostał.. nic go chyba to nie nauczyło).
Paragraf na to jest - naruszanie dobrego imienia klubu i jego zawodników.
NIe może być tak że byle ciota pisze bzdety i kłamstwa
|
Ale tu nie trzeba detektywa, on się pod tym podpisał PJ. Ale ludzie tutaj działają 0-1, czarne białe. 3 strony pomyj na zawodnika. Bach. I ..... Wpada mod, taka sama jazda, drugi mod, mu wtóruje obrażając tych którzy krzyczeli Patryk Małecki. I co? I ....!
Forum macioosia 2, poziom ten sam. Tamci przynajmniej jakieś info czasem mają.
Kiedy modzie jeden z drugim ostatnio na meczu byłeś?