Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13845
Stary 16.09.2011, 12:31
CH. napisał(a):Wyświetl post
Kto naopowiadał tych bzdur? pewnie ciota Jawor.. czy klub w końcu zacznie bronić swoich piłkarzy? Jawor ze swoimi 3 tyś na miesiąc gówno zdziała. Wisłę stać na dobrego adwokata który powinien ujebać w końcuu tego gościa. Przypieprza się non stop do Wisły (już kilka pocisków ze strony Stowarzyszenia Kibiców dostał.. nic go chyba to nie nauczyło).
Paragraf na to jest - naruszanie dobrego imienia klubu i jego zawodników.
NIe może być tak że byle ciota pisze bzdety i kłamstwa
Ale tu nie trzeba detektywa, on się pod tym podpisał PJ. Ale ludzie tutaj działają 0-1, czarne białe. 3 strony pomyj na zawodnika. Bach. I ..... Wpada mod, taka sama jazda, drugi mod, mu wtóruje obrażając tych którzy krzyczeli Patryk Małecki. I co? I ....!

Forum macioosia 2, poziom ten sam. Tamci przynajmniej jakieś info czasem mają.

Kiedy modzie jeden z drugim ostatnio na meczu byłeś?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując