Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13843
Stary 16.09.2011, 12:17
Kto naopowiadał tych bzdur? pewnie ciota Jawor.. czy klub w końcu zacznie bronić swoich piłkarzy? Jawor ze swoimi 3 tyś na miesiąc gówno zdziała. Wisłę stać na dobrego adwokata który powinien ujebać w końcuu tego gościa. Przypieprza się non stop do Wisły (już kilka pocisków ze strony Stowarzyszenia Kibiców dostał.. nic go chyba to nie nauczyło).
Paragraf na to jest - naruszanie dobrego imienia klubu i jego zawodników.
NIe może być tak że byle ciota pisze bzdety i kłamstwa
Ostatnio edytowane przez CH. : 16.09.2011 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując