|
Tak się zastanawiam - czy potrzeba IQ mensy, żeby z nieufnością podchodzić do tekstów sportowych "GW"? Szczególnie, gdy o Wiśle ogólnie, a Małeckim w szczególności pisze Jawor? Nie wiem - normalnemu człowiekowi powinna zapalić się lampka ostrzegawcza.
Zobaczyłem artykulik na weszło: żałosne szukanie sensacji - jak większość tam ostatnio zamieszczonych. Mimo tego, że źródłem był jeden marny artykulik wiedziałem, że po wejściu na forum zobaczę pomyje. Kilka rozsądnych głosów stwierdzających, że może najpierw warto by się upewnić co do winy Małeckiego - bo cały ten artykulik się po prostu kupy nie trzymał* - ginęło w tym syfie.
Do chóru dołączył mod 7 kotów. Moje gratulacje.
Powtórzę jeszcze raz - żenada. Niczego was afera z brzuchem Garguły nie nauczyła?
__________________________________________________ _________________________
*Maaskant to taki ułomny trener, że nawet nie zauważyłby ze ktoś się nie rozgrzewa? Ja rozumiem, że po ostatnich porażkach jego akcje słabo stoją i niedługo zrobicie z niego kompletnego nieudacznika, ale bez jaj...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2011 o godz. 12:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|