|
Dajcie spokój z tym "poligonem doświadczalnym", to jakaś wierutna bzdura i próba usprawiedliwienia naszej nieudolności.
Taa, poligon doświadczalny w lidze europy. I czegośmy na tym poligonie doświadczyli, drogi FraMacie? Chyba tego, że wart pac pałaca, znaczy trener zawodników.
I druga teoria, że odpuszczamy LE, żeby dobrze grać w lidze... ludzie, co poniektórzy z Was się chyba szaleju najedli.
Ah, jeszcze jeden rodzynek: Maaskant na złość przegrał, żeby udowodnić kibicom, że ofensywna gra jest dla nas zabójcza...
O Tempora, o Mores...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|