Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7825
Stary 16.09.2011, 12:12
Dajcie spokój z tym "poligonem doświadczalnym", to jakaś wierutna bzdura i próba usprawiedliwienia naszej nieudolności.

Taa, poligon doświadczalny w lidze europy. I czegośmy na tym poligonie doświadczyli, drogi FraMacie? Chyba tego, że wart pac pałaca, znaczy trener zawodników.

I druga teoria, że odpuszczamy LE, żeby dobrze grać w lidze... ludzie, co poniektórzy z Was się chyba szaleju najedli.

Ah, jeszcze jeden rodzynek: Maaskant na złość przegrał, żeby udowodnić kibicom, że ofensywna gra jest dla nas zabójcza...

O Tempora, o Mores...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując