|
no i co "gorące glowy"? daliście się zmanipulować dziennikarzynce? hehe
żeby nie było off topic: Małecki jest bezdyskusyjnie poza formą w tym sezonie, a ponadto z pewnością nie zasłużył swoją postawą na kilkukrotne skandowanie swojego nazwiska w trakcie meczu, daleko mu do takich "legend" jak chociażby Kula, Kaziu czy Sobol.
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
|