7 kotów napisał(a):

A czasem Malecki nie byl wczoraj jedynym "napastnikiem" na lawce ?
A nie przegrywalismy w tym momencie 1:2 ?
Wpuscil 3 swiezych pilkarzy. 1 nie powachal pilki, drugi dostal siate, a trzeci nie potrafil poradzic sobie z przyjeciem pilki.
To zmienia postac rzeczy, i to diametralnie.
Zakladajac oczywiscie, ze teraz ktos sie nie zabral za wybielanie Maleckiego.
O konflikice jawora z PM wiadomo od dawna. jesli faktycznie nalgalo to bydle, to cofniecie akredytacji to powinien byc najmniejszy wymiar kary.
facet doprowadzil do eskalacji konfliktu wsrod kibicow.
|
Ośmieszyłeś się totalnie, tak jak większość palantów wyzywających Patryka od debili na tym forum. Zasłużyliście na indywidualne krycie przez Arboledę.
Żenada. A wszystko to po to, żeby komuś dojebać.
Nie wiedziałem, że aż takie frajerstwo rozprzestrzeniło się na tym forum. I do tego ze strony modów.