Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13838
Stary 16.09.2011, 11:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
A czasem Malecki nie byl wczoraj jedynym "napastnikiem" na lawce ?
A nie przegrywalismy w tym momencie 1:2 ?

Wpuscil 3 swiezych pilkarzy. 1 nie powachal pilki, drugi dostal siate, a trzeci nie potrafil poradzic sobie z przyjeciem pilki.

To zmienia postac rzeczy, i to diametralnie.
Zakladajac oczywiscie, ze teraz ktos sie nie zabral za wybielanie Maleckiego.

O konflikice jawora z PM wiadomo od dawna. jesli faktycznie nalgalo to bydle, to cofniecie akredytacji to powinien byc najmniejszy wymiar kary.
facet doprowadzil do eskalacji konfliktu wsrod kibicow.
Ośmieszyłeś się totalnie, tak jak większość palantów wyzywających Patryka od debili na tym forum. Zasłużyliście na indywidualne krycie przez Arboledę.
Żenada. A wszystko to po to, żeby komuś dojebać.
Nie wiedziałem, że aż takie frajerstwo rozprzestrzeniło się na tym forum. I do tego ze strony modów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2011 o godz. 11:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując