sergio napisał(a):

A Ty tym wpisem juz którys raz pokazujesz że nie panujesz nad emocjami i nie nadajesz sie na moderatora!
Za obrażanie powinienes dac sam sobie bana hipokryto
|
Człowieku ale odkąd to skanduje się piłkarzy którzy siedzą na ławce? Nawet pojedynczych graczy ot tak się nie skanduje gdy grają na boisku tylko w pewnym szczególnym momencie (np. kontuzja/uraz). Czym sobie Małecki zasłużył na doping? Jak już widzieli że reszta na trybunach gwiżdże to po co znowu krzyczeli PM? Jak małe dzieci...