Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13836
Stary 16.09.2011, 11:52
sergio napisał(a):Wyświetl post
A Ty tym wpisem juz którys raz pokazujesz że nie panujesz nad emocjami i nie nadajesz sie na moderatora!

Za obrażanie powinienes dac sam sobie bana hipokryto
Człowieku ale odkąd to skanduje się piłkarzy którzy siedzą na ławce? Nawet pojedynczych graczy ot tak się nie skanduje gdy grają na boisku tylko w pewnym szczególnym momencie (np. kontuzja/uraz). Czym sobie Małecki zasłużył na doping? Jak już widzieli że reszta na trybunach gwiżdże to po co znowu krzyczeli PM? Jak małe dzieci...
Odpowiedz cytując