Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13834
Stary 16.09.2011, 11:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już pominąwszy sprawę Jawora i rozgrzewki lub jej braku w przyapdku Małeckiego, to nie rozumiem jak w trakcie meczu komus chciało sie prowadzic doping nie dla Wisły ale dla Patryka Małeckiego?
Część kibiców uważa się za mądrzejszych i wazniejszych od trenera i sztabu szkoleniowego. Ba, chciałaby nawet zarządzać klubem w miejsce Basałaja.
Ci, ktorzy skandowali wczoraj "Patryk Małecki" to ludzie oderwani od rzeczywistości. Gwizdy nie były skierowane przeciwko Patrykowi, tylko przeciw debilom, dla których ważniejszy jest jeden piłkarz niż Wisła.

A Ty tym wpisem juz którys raz pokazujesz że nie panujesz nad emocjami i nie nadajesz sie na moderatora!

Za obrażanie powinienes dac sam sobie bana hipokryto
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując