Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 16.09.2011, 11:47
Gdyby nie cyrk/piłkarsie jaja/kompromitacja w obronie wczoraj to ten mecz mogłby się dla nas calkiem dobrze skończyć.

No ale jak nasi supermegadoswiadczeni na światowych arenach obrońcy zamiat grać patrzą to na siebie wzajemnie a to na sędziego czemu nie gwiżdże to o czym my mówimy.

Wszyscy obrońcy wczoraj poza pomocnikiem Paljiciem zagrali na poziomie niedopuszczalnym w profesjonalnej piłce.
Odpowiedz cytując