killzone napisał(a):

Nooo, Bełchatów moglby juz od najblizszej kolejki
|
Nie bój nic. 7 kotów wszak przewidział,że rozdupczymy ich 1-0. Wióry będą latały.
Ciekawe jak ŁKS się zaprezentuje, no i Podbeskidzie. Tamta kolejkę mieli dobrą,chociaż rywali nieszczególnych, niemniej pierwsze zwycięstwa zaliczyli. Ciekawe jak to na nich podziała.