|
Już pominąwszy sprawę Jawora i rozgrzewki lub jej braku w przyapdku Małeckiego, to nie rozumiem jak w trakcie meczu komus chciało sie prowadzic doping nie dla Wisły ale dla Patryka Małeckiego?
Część kibiców uważa się za mądrzejszych i wazniejszych od trenera i sztabu szkoleniowego. Ba, chciałaby nawet zarządzać klubem w miejsce Basałaja.
Ci, ktorzy skandowali wczoraj "Patryk Małecki" to ludzie oderwani od rzeczywistości. Gwizdy nie były skierowane przeciwko Patrykowi, tylko przeciw debilom, dla których ważniejszy jest jeden piłkarz niż Wisła.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|