Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1166
16.09.2011, 11:22
wyminiles same swiece czy razem z kablami?
jaki model? bo niektore nie lubią zamienników tylko oryginalne bosha
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted