Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7806
Stary 16.09.2011, 10:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
...
Strasznie sie rozpisales, ale niestety Tw teoria o zgrywaniu, budowaniu druzyny, defensywnej taktyce bierze w leb juz na poczatku. Otoz sam Maaskant niedawno powiedzial, ze nie mozna grac ciagle defensywnie, tak jak to robili do tej pory co bylo podporzadkowane tylko LM, bo wtedy druzyna nie idzie przodu, nie rozwija sie, stoi w miejscu.
Odpowiedz cytując