FraMat napisał(a):

Strasznie sie rozpisales, ale niestety Tw teoria o zgrywaniu, budowaniu druzyny, defensywnej taktyce bierze w leb juz na poczatku. Otoz sam Maaskant niedawno powiedzial, ze nie mozna grac ciagle defensywnie, tak jak to robili do tej pory co bylo podporzadkowane tylko LM, bo wtedy druzyna nie idzie przodu, nie rozwija sie, stoi w miejscu.