Znowu wymieniacie co było złe, znacznie prościej jest wymienić to co jest dobre i z czym można wiązać przyszłość.
Mianowicie Jovanovic, Melikson, Nunez, Iliev, to są zawodnicy z którymi można ewentualnie wiązać jakies nadzieje. Jest tego nie wiele. Dodam do tego Pareiko czy Sobola ale tutaj obserwujmy jakiś regres formy być może spowodowany już wiekiem.
Cytat:
|
Myślę, że Czekaj z Jovanovicem i Bunozą, zagraliby dzisiaj lepiej
|
Błagam Cię nie rób sobie jaj. Bunoze z Czekajem już nawet nie komentuje.Jovanovic tak ale na prawą obronę, nie wiem czy śledziłeś sparingi Wisły, chyba nie było takiego mecz w którym Marko nie zawalił bramy grając na stoperze. Tak czy inaczej Marko to przyszłość Wisły.
Wbrew pozorom, uważam że to był dobry mecz jak na potencjał kadrowy naszej drużyny. Realia są takie, że ich drugi napastnik kosztował 1 mln euro. Nasz zespół zbudowany za pół darmo i tak gra dobrze. Fragmenty meczu z Odense były imponujące. Wielu z was także dostało odpowiedz co zrobiłby z nami APOEL gdybyśmy grali odważniej.