Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7798
Stary 16.09.2011, 10:34
kolega Gradzik raczy sie mylic , i to zasadniczo

po pierwsze srodek pola byl wczoraj najlepszym elementem wisly , to on skonstruowal te nieliczne udae akcje ofensywne

i to on (nunez,sobol) wracal asekurowac te zenujaca obrone , dzieki czemu dostalismy tylko 3jke

po drugie obroncy pareiki sa tu ja sie do nich zaliczam sa to osoby ktore znaja sie na pilce , i widza ile goli by wpadlo gdyby nie siergiej , a z wczorajszych 3 nie zawinil bezposrednio zadnej , zawinili obroncy
Odpowiedz cytując