|
zaskandowanie przez mlyn "PATRYK MALECKI" raz - ok rozumiem te demonstarcje poparcia
ale widzac ze caly stadion na to gwizda , niepolitycznie sie zachowaliscie krzyczac to raz po raz
po co tak dazyc do konfrontacji ?
Patryk nie jest tego wart, dzis jest jutro go nie ma , a fakt picia w jamie czy bycia na wyjezdzie X lat temu , raczej nie wystarczy do osiagniecia statusu legendy Wisly wszechczasow
|