Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13817
Stary 16.09.2011, 10:07
zaskandowanie przez mlyn "PATRYK MALECKI" raz - ok rozumiem te demonstarcje poparcia

ale widzac ze caly stadion na to gwizda , niepolitycznie sie zachowaliscie krzyczac to raz po raz

po co tak dazyc do konfrontacji ?

Patryk nie jest tego wart, dzis jest jutro go nie ma , a fakt picia w jamie czy bycia na wyjezdzie X lat temu , raczej nie wystarczy do osiagniecia statusu legendy Wisly wszechczasow
Odpowiedz cytując