willow napisał(a):

|
Że jaki pierwszy? Niby w czym pierwszy? Bo chyba nie na arenie międzynarodowej... i jak czytam teksty naszych piłkarzy w stylu "Musimy wyciągnąć wnioski" (Guła) lub "Trzeba się podnieść" (Kew), to szlag mnie trafia...
|
Guła to wyciaga wnioski juz parenascie ladnych miechów i dalej piach, a Kew to niech podniesie ale swoje zabawki z tej piaskownicy pakuje rodzinke i wraca do "najbardziej tolerancyjnego kraju czerwonego tulipana"gdzie nawet kibicow do miasta nie chca wpuscic -po.......iło sie w głowach Holendrom
