Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7787
Stary 16.09.2011, 09:40
willow napisał(a):Wyświetl post
Że jaki pierwszy? Niby w czym pierwszy? Bo chyba nie na arenie międzynarodowej... i jak czytam teksty naszych piłkarzy w stylu "Musimy wyciągnąć wnioski" (Guła) lub "Trzeba się podnieść" (Kew), to szlag mnie trafia...
Guła to wyciaga wnioski juz parenascie ladnych miechów i dalej piach, a Kew to niech podniesie ale swoje zabawki z tej piaskownicy pakuje rodzinke i wraca do "najbardziej tolerancyjnego kraju czerwonego tulipana"gdzie nawet kibicow do miasta nie chca wpuscic -po.......iło sie w głowach Holendrom
Odpowiedz cytując