Aras1976 napisał(a):

|
z drugiej strony to dopiero pierwszy mecz ,wszystko mozne jeszcze naprawić.
|
Że jaki pierwszy? Niby w czym pierwszy? Bo chyba nie na arenie międzynarodowej... i jak czytam teksty naszych piłkarzy w stylu "Musimy wyciągnąć wnioski" (Guła) lub "Trzeba się podnieść" (Kew), to szlag mnie trafia...