PrawdziwośćDlaGry napisał(a):

(...)
Ty chyba właśnie z drugiej strony błoń ze skautingu jesteś....
|
Ty za to cały mecz darłeś japę "Patryk Małecki", jak nie na stadionie to przed TV.
Współczuję umiejętnego spojrzenia na rzeczywistość. Może za dużo %%% ? Przez takich jak Ty i Patryczek podział kibiców jest i będzie trwał niewiadomo jeszcze ile.
Smutne.
Aha...nie jestem ze skautingu.
