Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11002
Stary 16.09.2011, 09:19
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
(...)

Ty chyba właśnie z drugiej strony błoń ze skautingu jesteś....
Ty za to cały mecz darłeś japę "Patryk Małecki", jak nie na stadionie to przed TV.

Współczuję umiejętnego spojrzenia na rzeczywistość. Może za dużo %%% ? Przez takich jak Ty i Patryczek podział kibiców jest i będzie trwał niewiadomo jeszcze ile.

Smutne.

Aha...nie jestem ze skautingu.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 16.09.2011 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując