Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Nat_alia
Junior Member
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia
Offline
#
3032
16.09.2011, 09:08
wg mnie nowe stroje lepiej wyglądają na żywo niż na zdjęciach, do tego nowe spodenki nie są w cale takie zle, nawet fajny jest ten czerwony pasek u dołu.
ABG Armia Białej Gwiazdy
Nat_alia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nat_alia
Znajdź inne posty napisane przez Nat_alia