|
Sprawa jest niestety bardzo prosta. Cytując klasyka, Małeckiego nie można zwolnić. Jego trzeba w.dolić dyscyplinarnie.
Rzecz jasna, klub nie będzie chciał zrezygnować z pieniędzy. Więc skończy się na odsunięciu od 1 drużyny i rozpaczliwym szukaniu kupca, który da choćby 0,5 mln €.
Jeśli Cupiał się nie zmienił, a chyba dalej jest taki sam - to jest już po prostu pozamiatane. I żadne żale kibiców tego nie zmienią.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|