Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13802
Stary 16.09.2011, 08:58
Dokladnie.. Pare lat temu jakby ktos powiedzial, ze kibicow bedzie dzielil taki chlopek roztropek, za czasow gdy na murawie szalal Zuraw i spolka, to by go wysmiano i powiedziano, ze chyba mowi o drugiej stronie Blon, gdzie predzej o takie klimaty. No ale wystarczylo pospiewanie z kibicami, znajomosc z kim trzeba, wygolenie sie w debilny sposob, pocalowanie na pokaz koszulki.

Coz dozylismy takich czasow, ze za zasluzone gwizdy, kibic staje w obronie kopacza (nawet nie wychowanka). We Wloszech, w Anglii, w takim Partizanie to by bo prostu bylo nawet nie do pomyslenia. Taki grajek nie mialby zycia w klubie dopoki by nie przeprosil kibicow. Juz nie mowiac o tym, ze jak widzimy to nie koniec.

Sprzedawac ? A dlaczego dac sie szantazowac ?! Czasem jest cos wazniejszego niz zarobek, mianowicie honor klubu, ktorym ten chlopak sobie wyciera twarz. Zobaczymy czy Maaskant ma jaja. Nie wpuszczac na boisko niech siedzi na lawie dopoki mu nie przejdzie. Bo teraz mysli, ze moze wszystko i wygra z klubem.
Odpowiedz cytując