|
Reyman się w grobie przewraca jak widzi jaki debil jest teraz idolem części kibiców. Nie dość, że chłop jest delikatnie mówiąc, skrajnie nierozsądny, okazuje brak szacunku wobec klubu, to jeszcze jest podpuszczany przez kibiców z młyna. Posrało się w głowach wszystkim, nie tylko Małemu, ale przede wszystkim tym, którzy utwierdzają go w przekonaniu, że ma rację!
|