Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13798
Stary 16.09.2011, 08:47
Reyman się w grobie przewraca jak widzi jaki debil jest teraz idolem części kibiców. Nie dość, że chłop jest delikatnie mówiąc, skrajnie nierozsądny, okazuje brak szacunku wobec klubu, to jeszcze jest podpuszczany przez kibiców z młyna. Posrało się w głowach wszystkim, nie tylko Małemu, ale przede wszystkim tym, którzy utwierdzają go w przekonaniu, że ma rację!
Odpowiedz cytując