INZAGHI dobrze napisał w innym wątku. Pozwolę sobie zacytować, gdyż popieram:
Cytat:
Nie mamy profesjonalistów w drużynie, bo profesjonaliści nie podnoszą rąk w polu karnym przy stracie drugiej bramki tylko grają do końca.
Z tym składem nie da się pogodzić LE z ligą.
|
Zanim zaczniemy jakiekolwiek dyskusje zastanówmy się nad tym pierwszym z cytatu. Grać trzeba do końca i nie patrzeć co chwilę na sedziego. Sędziowie byli wczoraj najgorsi na boisku, gorsi od kolejno: kibiców i grajków.