Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13797
Stary 16.09.2011, 08:41
INZAGHI dobrze napisał w innym wątku. Pozwolę sobie zacytować, gdyż popieram:

Cytat:
Nie mamy profesjonalistów w drużynie, bo profesjonaliści nie podnoszą rąk w polu karnym przy stracie drugiej bramki tylko grają do końca.

Z tym składem nie da się pogodzić LE z ligą.
Zanim zaczniemy jakiekolwiek dyskusje zastanówmy się nad tym pierwszym z cytatu. Grać trzeba do końca i nie patrzeć co chwilę na sedziego. Sędziowie byli wczoraj najgorsi na boisku, gorsi od kolejno: kibiców i grajków.
Odpowiedz cytując