|
Odense to poziom trochę wyższy niż Zagłębie Lubin, żal tego meczu. Obrona dramatyczna - nie rozumiem dlaczego gra Jaliens - to już wolę Czekaja i Bunozę, nie wiem dlaczego nie grał Jovanovic i co miał wnieść do gry Diaz? No i na zakończenie moim zdaniem Mały z taka postawą powinien przenieść się na drugą stronę Błoń, a wszyscy którzy pompują jego ego robią mu tylko krzywdę. I tyle.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|