|
Malecki to taki nasz balotelli. Klasyczny cymbal któremu się wydaje, ze wszystko wolno. Balotelli jednak jest świetnym piłkarzem, czego nie można powiedzieć o Maleckim.
To zachowanie to już recydywa. I to nie w gowno wartym sparingu a w meczu o gruba kasę.
Uważam ze 19 należy wywalić z klubu. Jeszcze w tym tygodniu.
|