Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7774
Stary 16.09.2011, 08:28
@INZAGHI,
to wytłumacz mi jeszcze jak pięcioletniej dziewczynce na czy opiera sie Twoje radosne przekonanie że nagle w przyszłym roku ten skład zostanie w jakiś nieprawdopodobny sposób wzmocniony dużo lepszymi piłkarzami niż mamy teraz i wreszcie zamiast "marnowania sił" w pucharach będziemy mogli sobie pozwoilć na poważną grę ?
Mam rozumieć że przejście obok gry w pierwszej połowie stanowiło w pełni uzasadniony zabieg taktyczny związany z oszczędzaniem sił przed kluczowym meczem z Bełchatowem?
Sorry ale w przypadku klubu, któy chce uchodzić za poważny (a mam nadzieję że Wisła chce i to chyba od już dość dawna a nie od przyszłego roku) pisanie o "marnowaniu sił w pucharach" to skrajna żenada.
Ostatnio edytowane przez lizzy : 16.09.2011 o godz. 08:30.
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując