Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7772
Stary 16.09.2011, 08:24
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz tłumaczę jak pięcioletniej dziewczynce.

O wyzszości ligi w tym sezonie nad pucharami mówiłem już przed losowaniem ligi europejskiej.

Mamy bardzo słaby skład, trzeba poczekać do przyszłego roku, jak będą transfery.

Tym co mamy możemy co najwyżej zdobyć Mistrzostwo, i szkoda marnować siły na puchary.

Dla przyszłości Wisły nie zdobycie Mistrzostwa to samobójstwo.
Dlaczego przeciwstawiasz zdobycie MP ze skuteczną grą w LE?
Według Ciebie te dwie rzeczy się wykluczają wzajemnie? Przecież to jakaś bzdura totalna. Profesjonaliści są w stanie grać tu i tu, bez szkody dla MP.
A samobójstwem dla Wisły, z finansowego punktu widzenia będzie, jak przez takie podejście wiara przestanie kupować bilety na LE, bo po co mają płacić, skoro piłkarze i tak zleją temat, żeby sobie przed następnym meczem ligowym kuku nie zrobić...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując