INZAGHI napisał(a):

Jeszcze raz tłumaczę jak pięcioletniej dziewczynce.
O wyzszości ligi w tym sezonie nad pucharami mówiłem już przed losowaniem ligi europejskiej.
Mamy bardzo słaby skład, trzeba poczekać do przyszłego roku, jak będą transfery.
Tym co mamy możemy co najwyżej zdobyć Mistrzostwo, i szkoda marnować siły na puchary.
Dla przyszłości Wisły nie zdobycie Mistrzostwa to samobójstwo.
|
Dlaczego przeciwstawiasz zdobycie MP ze skuteczną grą w LE?
Według Ciebie te dwie rzeczy się wykluczają wzajemnie? Przecież to jakaś bzdura totalna. Profesjonaliści są w stanie grać tu i tu, bez szkody dla MP.
A samobójstwem dla Wisły, z finansowego punktu widzenia będzie, jak przez takie podejście wiara przestanie kupować bilety na LE, bo po co mają płacić, skoro piłkarze i tak zleją temat, żeby sobie przed następnym meczem ligowym kuku nie zrobić...