Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7770
Stary 16.09.2011, 08:14
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy sobie jaj... jeśli chodzi o dyrygowanie obroną Jaliens jedynie jako tako wie o co w tym chodzi. Chavez z Bunozą najchętniej ustawili by się na 16 i wypierdali każą piłkę do przodu.
Jaliens jest słaby to fakt... fizycznie, szybkościowo kompletnie odstaje niestety ale zapłaciliśmy za nazwisko które kiedyś było piłkarzem z prawdziwego zdarzenia. Niestety ale wszystko kosztuje nawet obrońca klasy Głowackiego -800 k euro.
Ale on za Głowackim, to może buty nosić.
Odpowiedz cytując