Jaką wy macie krótka pamięc

dokładnie rok temu mówiliście żeby tylko być w pierwszej 8 ligi

budować druzynę stopniowo

przychodzi holender, wygrywmy mistrzostwo w cuglach, do ligi europejskiej awansujemy bez powazniejszego pierdnięcia, widać po druzynie ze zaczyna grać ! grać naprawde ładną piłke, to że wczoraj przegralismy to byl najzwyczajniesjszy przypadek, przypadek ! i nic więcej ! zagralismy o niebo lepiej niż z Apoelem u siebie. Porażka boli, ale nie możecie winy zwalać na trenera.Prawdziwy kibic stara sie zawsze dostrzegać samych pozytywów, prosty wniosek, Wy jestescie zwykłymi sympatykami, nic więcej

pozdro