Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13791
Stary 16.09.2011, 08:00
Co sie bedzie pierdzielil... Chlopak z Suwalk i tak wie ze ma za soba "najwierniejszych". Dalej mowcie ze pada deszcz jak chlop pluje w twarz klubowi. Dla mnie od dluzszego czasu stoi w jednym szeregu z Uche czy Dolha- taki sam gwiazdor, z tym ze opanowal tani "piar", na ktory lapie sie gimnazjalna brac.
Odpowiedz cytując