|
Co sie bedzie pierdzielil... Chlopak z Suwalk i tak wie ze ma za soba "najwierniejszych". Dalej mowcie ze pada deszcz jak chlop pluje w twarz klubowi. Dla mnie od dluzszego czasu stoi w jednym szeregu z Uche czy Dolha- taki sam gwiazdor, z tym ze opanowal tani "piar", na ktory lapie sie gimnazjalna brac.
|