|
Zajebiste zachowanie Gervasio przy 2 bramce. Po prostu mistrzostwo świata. Może śmiało rywalizować z Dudką z meczu z Blackburn :| Przy stracie pierwszej bramki pokazał za to jaki ma klej w nodze.
Trener robi sobie prywatę. Pościągał znajomych Lameya i Jaliens naopowiadał, że są dobrzy, dostali duże kontrakty i się bawią.
|