Barti napisał(a):

|
Kiedy nareszcie doczekam się gry niektórych zawodników w MESA?
|
taaaak, i w tej MESIE tak podniosą swoje umiejętności, że ograją Barcelonę
Całkiem fajny meczyk. Szybki, mnóstwo sytuacji z obu stron. Zagraliśmy otwarty mecz, graliśmy do przodu z przeciwnikiem o poziomie nieco może niższym niż Apoel. Mogło - przy większej skuteczności naszej - skończyć się lepiej. Odense dobrze zorganizowane, szybkie a ten ich napastnik naprawdę łatwo urywał się Chavesovi.
Nie graliśmy gorzej niż z Lechem, po prostu przeciwnik był lepszy.
Takie mecze bardzo się nam przydadzą. Od tego jest LE żeby zagrać na poważnie (nie tylko sparing) z zespołami, o poziomie wyższym niż nasza liga.
No i chyba wyraźnie widać, że otwarta gra z Apoelem skończyłaby się jeszcze smutniej...