Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7758
Stary 16.09.2011, 07:28
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kiedy nareszcie doczekam się gry niektórych zawodników w MESA?
taaaak, i w tej MESIE tak podniosą swoje umiejętności, że ograją Barcelonę

Całkiem fajny meczyk. Szybki, mnóstwo sytuacji z obu stron. Zagraliśmy otwarty mecz, graliśmy do przodu z przeciwnikiem o poziomie nieco może niższym niż Apoel. Mogło - przy większej skuteczności naszej - skończyć się lepiej. Odense dobrze zorganizowane, szybkie a ten ich napastnik naprawdę łatwo urywał się Chavesovi.

Nie graliśmy gorzej niż z Lechem, po prostu przeciwnik był lepszy.

Takie mecze bardzo się nam przydadzą. Od tego jest LE żeby zagrać na poważnie (nie tylko sparing) z zespołami, o poziomie wyższym niż nasza liga.

No i chyba wyraźnie widać, że otwarta gra z Apoelem skończyłaby się jeszcze smutniej...
Odpowiedz cytując