|
Polityka wkracza na stadiony a PO pojeba.. już do reszty.Po meczu z Wisłą postawiono zarzut jednemu z liderów kibiców Lecha uwaga! za przebywanie w miejscu poza swoją miejscówką i grozi mu zakaz stadionowy. Państwo policyjne robi się na maksa może już wkrótce bedzie taki doping jak na meczu naszej reprezenatcji w gdańsku.
|