Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16528
Stary 16.09.2011, 07:18
Polityka wkracza na stadiony a PO pojeba.. już do reszty.Po meczu z Wisłą postawiono zarzut jednemu z liderów kibiców Lecha uwaga! za przebywanie w miejscu poza swoją miejscówką i grozi mu zakaz stadionowy. Państwo policyjne robi się na maksa może już wkrótce bedzie taki doping jak na meczu naszej reprezenatcji w gdańsku.
Odpowiedz cytując