Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 16.09.2011, 06:48
PrezeS_KrK_ napisał(a):Wyświetl post
Plecy to tak
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc przodem
ściąganie ciężarów na wyciągu siedząc tyłem
wiosłowanie
sztrugsy
ja preferuję takie

jeśli chcesz inne zajrzyj

http://www.kfd.pl/trening-miesni-plecow-f94.html
Podciąganie na drążku nie lepsze od ściągania na wyciągu?
Pozdro.
Odpowiedz cytując