Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7756
Stary 16.09.2011, 06:32
1:3?! Ale jak to? Przecież w Danii nie potrafią grać w piłkę a my mamy drużynę na 10 punktów ale w grupie lm a nie le! Jakieś Odense pf , pione w drodze po to trofeum. Co tam że zawsze nas lali w sparingach Skandynawowie. One się nie liczą.
Wszystko ten Maaskant złotousty zepsuł.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.09.2011 o godz. 06:40.
..
Odpowiedz cytując