kozimtsw napisał(a):

Sędzia nie był słaby - po prostu sytuacja z Pareiką była bardzno trudna w ocenie. On miał sekunde na podjęcie decyzji i tyle w temacie. Gra się do gwizdka, a z tego co zobaczyłem to Nunez i Jaliens podnieśli ręce w tym kluczowym momencie i stanęli.
Skoro już tak krytykujesz to pragnę przypomnieć sytuację z pierwszej połowy, gdzie Jaliens wykonał wślizg w polu karnym i nie dość, że nie trafił w piłkę, to jeszcze sfaulował przeciwnika w sytuacji "sam na sam" - czerwona i karny.
Co do Pareiki... 51-49 że był faul, wg mnie.
Pozdrawiam! LIGA JEST NAJWAŻNIEJSZA!
|
Co do sędziów, to mogli by sobie darować tych 2 baranów co stoją za polem karnym. Bo ani w sytuacji gdzie powinien być karny dla OB ani przy 2 bramce dla Duńczyków za dobrze się nie zachowali.