|
Kompromitacja? Nie wiecie co mówicie. Mecz łatwy? Chyba żartujecie.
Mecz był bardzo wyrównany. Szkoda tylko, że jak Wisła przycisnęła to sędzia kalosz uznał bramkę po faulu na Pareice. Trzeci gol to już koncert gry naszych obrońców. Przegraliśmy, choć równie dobrze mogliśmy wygrać. Szkoda.
Myśl po tym meczu: Czemu mecze LE sędziują tak słabi sędziowie?
|