Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
7745
16.09.2011, 03:37
jest mi za nich wstyd... kompromitacja w najłatwiejszym meczu w grupie
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo