rw88 napisał(a):

|
W Wiśle zdecydowanie brakuje młodych wilczków, nawet niekoniecznie z Polski (chociaż mile widziani w tej roli wychowankowie ME, tak jak w Legii), takich, którzy zagrają bezkompromisowo, błysną w stylu Rudevsa czy Lewandowskiego z dobrych pucharowych czasów Lecha. Marginalizuje się tutaj szkolenie, drużynę ME i od lat nie ma ŻADNEGO dopływu polskich talentów kupionych za grosze, a sprzedanych za miliony.
|
Legia wydaje ok. 1 mln. euro rocznie na Akademię. Przypuszczam, że gdy dogadają się w końcu z Sulejówkiem, gdzie czeka na Akademię 5 boisk, szkoły z internatem itp, ta kwota się jeszcze zwiększy. Myślisz, że Cupiał da tyle pieniędzy, wiedząc, że to przyniesie korzyść dopiero po latach?