Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5185
Stary 16.09.2011, 03:29
rw88 napisał(a):Wyświetl post
W Wiśle zdecydowanie brakuje młodych wilczków, nawet niekoniecznie z Polski (chociaż mile widziani w tej roli wychowankowie ME, tak jak w Legii), takich, którzy zagrają bezkompromisowo, błysną w stylu Rudevsa czy Lewandowskiego z dobrych pucharowych czasów Lecha. Marginalizuje się tutaj szkolenie, drużynę ME i od lat nie ma ŻADNEGO dopływu polskich talentów kupionych za grosze, a sprzedanych za miliony.
Legia wydaje ok. 1 mln. euro rocznie na Akademię. Przypuszczam, że gdy dogadają się w końcu z Sulejówkiem, gdzie czeka na Akademię 5 boisk, szkoły z internatem itp, ta kwota się jeszcze zwiększy. Myślisz, że Cupiał da tyle pieniędzy, wiedząc, że to przyniesie korzyść dopiero po latach?
Odpowiedz cytując