|
hmm moje zdanie na temat meczu jest taki:
1 polowa slaba, i to co mnie szczegolnie martwi brak pomyslu. To co szczegolnie mi rzucilo sie w oczy w kilku sytuacjach to taka sytuacja: pareiko podaje do obroncy kilka podan miedzy obrona i sobolem, czasem nunezem, a cala reszta tzn iliew, melikson, biton, kirm gdzies pod polem karnym odense... wydaje mi sie ze zmuszalo to pare razy obrone do dlugich pilek i straty.. nunez byl wedlug mnie malo widoczny , a maor sie nie cofal po pilke i nie pokazywal w srodku pola.. to jest uwazam przyczyna slabej gry w pierwsze polowie
2 polowa: zaczelo sie dobrze.. bo: wlasnie maor wyprowadzal pilke juz od linii srodkowej.. nie pchal sie az tak do przodu bez pilki.. cuz potem kilka bledow w obronie noi kiszka, ale bledy zdarzaly sie i zdarzac sie beda...
ogolnie rzecz biorac boli mnie nie umiejetnosc rozegrania pilki.. wymienienia chocby 10 podan na polowie przeciwnika.. aha noi trzeba ogolnie powiedziec ze w pierwszej polowie nasi pilkarze stali doslownie i nie pokazywali sie do gry..
szkoda! ale bedzie lepiej!
|