Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7734
Stary 16.09.2011, 00:05
Tak jak Donki powyzej napisal...ciezko ocenic mecz z mlyna ale z tego co sie dalo zauwazyc to I polowa totalny sabotaz naszych gwiazd. Druga polowa byla w miare nasi siedli na Dunczykach i ta gra jakos wygladala. Owocem tego byla bramka a potem 500% okazje ktorych grzechem bylo nie wykorzystac. Biton powinien isc na msze (tfu ! ) do meczetu i modlic sie do Allaha zeby ten zeslal mu nowy celownik !. Takich okazji nie mozna marnowac w pucharach poniewaz przewaznie One sie mszcza i tak tez bylo i tym razem.
Co do sedziow...o ile sie nie myle byl to pierwszy mecz w europejskich pucharach arbitra glownego ale to go nie tlumaczy z kuriozalnych bledow bo to ze wczesniej nie sedziowal na takim poziomie nie wplywa na wzrok !.
Po co sa sedziowie przy liniach koncowych i akcje w " piatce " widzi jak na widelcu i nie gwizdze ewidentnego faulu na bramkarzu ? natomiast z C bylo widac to ewidentnie.

PS : tak na marginesie, wiadomo jak wyglada sytuacja na trybunach, sa widoczne podzialy i pomimo ze zawsze chodze na mlyn to poczesci rozumialem piknikow ale tak bylo do dzisiejszego meczu...89 min a sektor E pustoszeje w tempie walenia sie WTC !! ZALOSNE !!
Odpowiedz cytując