Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
7729
15.09.2011, 23:46
dynek.pl
napisał(a):
Przegralismy derby traktorzystówi i usadowilismy sie na przeznaczonym nam miejscu w tej grupie.
O pierwszej polowie nawet nie ma co pisać bo to byla kpina - wszyscy powinni zostać wygwizdani.
W drugiej polowie nasze indywidualności coś tam poszarpały to jakieś sytuacje były. Można było
się nawet pokusić o zwycięstwo ale raczej nie byłoby to sprawiedliwe - Odense było lepszą drużyną
z naciskiem na słowo drużyna i tak naprawde to mogli to pozamiatać w pierwszych 15 minutach.
Biton to jest jednak beton - wszystko robi na odwrót, będzie z nim ciężko w ataku przez miesiąc.
Mamy niby 2 równe jedenastki, a do ataku wchodzi ... Diaz
co sie dzieje z Jirsakiem
Obejrzalem bramki - nie bylo faulu na Pareice moim zdaniem. Frajerstwo i tyle.
Jeszcze o Jaliensie: sto razy bardziej wolę oglądać mylącego sie mlodego Czekaja niż beznadziejnego emeryta z Holandii, z ktoróego już nic nie będzie. Nawet Bunoza nie jest tak tragiczny w obronie jak on.
Ciekawi mnie jakie ceny biletów będą na sparing z Twente w środku grudnia ?.
Moim zdaniem jak na mecz bez stawki to tak 10 zl maks.
O jebany!!
))
Daj sobie spokój dynku z sandomierza to nie na twoje nerwy!
Czekaj a Jaliens? świr!
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku