Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7728
Stary 15.09.2011, 23:45
Ja powiem tylko tyle:

NIC nie zdziałamy w Europie z taką ....*wą obroną. Drużyne buduje się od podstaw a my mamy 2 SOLIDNYCH obrońców reszta to szrot! Palijc nie jest obrońcą, Lamey tu chyba najwyżej postawiony ze szrotu według mnie ale i tak jest za słaby. Kew wali takie babole że aż szlag trafia. Bunoza to największe drewno w składzie. NIE MAMY OBRONY! Murzyn który grał dzisiaj na skrzydle w Odense je*ał naszą obronę jak chciał. W ataku gra pozycyjna źle nie wygląda, potrzeba zgrania i paru piłkarzy odpowiednio do środka pola i napastnika. Głowacki, Marcelo wróć !!!
Odpowiedz cytując