Byku napisał(a): 
Siema Płaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musimy troche prze.......ić zanim się czegoś nauczymy!
Bedzie lepiej!!!
Jedyne o co was moge prosic to troche obiektywizmu zamiast tego .......onego skomlenia!
Pozdro
JAZDA JAAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Gratuluje optymizmu 
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|