|
Senior Member
Offline
|
#7722

15.09.2011, 23:34
|
medyk napisał(a): 
|
FRAJERSTWO koło 70 minuty praktycznie byli na widelcu 200% sytuacja Bitona mogło być po meczu po czym dostajemy 1:3 w dodatku pięknie sie wykartkowali. Gol na 1:2 po idiotycznej zabawie Lameya który chyba zbiera na przydomek Lamer.. Osman musi ratować dostaje żółtą a zaraz przegrywamy dalej to już nie ma co komentować.
|
 ))
Ochłoń
|
|