Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7718
Stary 15.09.2011, 23:30
Siema Płaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musimy troche prze.......ić zanim się czegoś nauczymy!
Bedzie lepiej!!!

Jedyne o co was moge prosic to troche obiektywizmu zamiast tego .......onego skomlenia!
Pozdro
JAZDA JAAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując