Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5179
Stary 15.09.2011, 23:30
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Ten zespół osiąga najlepsze wyniki od 5 lat przy zerowych nakładach finansowych na drużynę ze strony właściciela. Zdobywa MP i gra w grupie w LE.

Jaki czas niby marnuje?

.
Tak sobie wróciłem kilka stron i taki rodzynek.Ja bym do tego dodał że takiego minusu jeśli chodzi o transfery(w kwestii finansowej) to nie było nigdy ale tak to jest - nie zdobyliśmy mistrza, dostaliśmy od Karabachu , zaliczyliśmy okienka - 6 mln euro(a właściwie + 6, zależy jak kto patrzy) a oczekiwania są że hej

Ogólnie jestem zdegustowany ale mniej grą a bardziej klimatem tzw kibiców - spokojno dzieci i panowie - za chwilę dostaniecie nową osobę do napierdalalnia...już za chwilę
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując