Sędzia napisał(a):

Ten zespół osiąga najlepsze wyniki od 5 lat przy zerowych nakładach finansowych na drużynę ze strony właściciela. Zdobywa MP i gra w grupie w LE.
Jaki czas niby marnuje?
.
|
Tak sobie wróciłem kilka stron i taki rodzynek.Ja bym do tego dodał że takiego minusu jeśli chodzi o transfery(w kwestii finansowej) to nie było nigdy ale tak to jest - nie zdobyliśmy mistrza, dostaliśmy od Karabachu , zaliczyliśmy okienka - 6 mln euro(a właściwie + 6, zależy jak kto patrzy) a oczekiwania są że hej
Ogólnie jestem zdegustowany ale mniej grą a bardziej klimatem tzw kibiców - spokojno dzieci i panowie - za chwilę dostaniecie nową osobę do napierdalalnia...już za chwilę